Ponúkame dodanie a montáž fotovoltických systémov na kľúč

Máte záujem o inštaláciu fotovoltickej elektrárne?

Neváhajte nás kontaktovať. Po prejdení Vašich požiadaviek a poskytnutí údajov o spotrebe (mailom, telefonicky) Vám vieme pripraviť orientačnú cenovú ponuku a v prípade záujmu si dohodneme osobnú obhliadku. Pri obhliadke si Vaše požiadavky prejdeme podrobne a navrhneme Vám systém na mieru s čo najväčou efektivitou a teda čo najkratšou návratnosťou.

V rámci inštalácie zabezpečujeme aj kompletnú administratívu pri pripojení fotovoltickej elektrárne do distribučnej sústavy.

Tiež je zamozrejmosťou využitie dotácie od SIEA v sume 500€/kW výkonu. Maximálna výška poukážky je 4250€. Náležitú administratívu rovnako zabezpečujeme my.

Pri inštalácií dbáme v prvom rade na bezpečnosť prevádzky zariadenia, čiže po dodaní zákazník obdrží revíznu správu, protokol o nastavení ochrán a protokol z merania termokamerou. Samozrejmosťou je zaškolenie užívateľa na obsluhu zariadenia.

Používame fotovoltické panely od renomovaného výrobcu JA Solar, meniče podľa potrieb používame zn. HUAWEI, Victron, príp. FOXESS, GoodWe.

Priemerná čakacia doba na inštaláciu a spustenie fotovoltickej elektrárne je u nás 30-60 dní v závislosti od veľkosti inštalácie.

Lokálny/komerčný zdroj pre firmy alebo väčšie objekty

Realizujeme aj Lokálne alebo alebo Komerčné zdroje s výkonom nad 10,8kW, ktoré sú vhodné pre objekty s vyššou spotrebou elektrickej energie. Pri zdrojoch nad 10,8kW rovnako zabezpečujeme okrem samotnej montáže aj kompletné služby potrebné pre pripojenie a prevádzkovanie fotovoltického zariadenia:

-stavebné povolenie/ohláška

-projektová dokumentácia, prevádzkový poriadok

-revízna správa

-funkčné skúšky

-oznamovacia povinnosť na ÚRSO

Možnosť využitia dotácie z programu Zelená podnikom, prípadne z iných prebiehajúcich výziev OP Kvalita životného prostredia.

Realizovali sme napríklad:

default
default
default
default

default