Ponúkame dodanie a montáž fotovoltických systémov na kľúč

Máte záujem o inštaláciu fotovoltickej elektrárne?

Neváhajte nás kontaktovať. Po prejdení Vašich požiadaviek a poskytnutí údajov o spotrebe (mailom, telefonicky) Vám vieme pripraviť orientačnú cenovú ponuku a v prípade záujmu si dohodneme osobnú obhliadku. Pri obhliadke si Vaše požiadavky prejdeme podrobne a navrhneme Vám systém na mieru s čo najväčou efektivitou a teda čo najkratšou návratnosťou.

V rámci inštalácie zabezpečujeme aj kompletnú administratívu pri pripojení fotovoltickej elektrárne do distribučnej sústavy.

Tiež je zamozrejmosťou využitie dotácie od SIEA v sume 500€/kW výkonu. Maximálna výška poukážky je 1500€. Náležitú administratívu rovnako zabezpečujeme my.

Pri inštalácií dbáme v prvom rade na bezpečnosť prevádzky zariadenia, čiže po dodaní zákazník obdrží revíznu správu, protokol o nastavení ochrán a protokol z merania termokamerou. Samozrejmosťou je zaškolenie užívateľa na obsluhu zariadenia.

Používame fotovoltické panely od renomovaného výrobcu JA Solar, meniče podľa potrieb používame zn. GoodWe, Solax, Victron príp. FOXESS.

Priemerná čakacia doba na inštaláciu a spustenie fotovoltickej elektrárne je u nás 30-60 dní.

Realizovali sme napríklad: